Firma CENTRUM MOTOCYKLOWE została założona 1 września 1995 roku przez Grzegorza Baranieckiego. Prowadzona jest tu sprzedaż motocykli nowych, akcesoriów, części zamiennych oraz odzieży motocyklowej większości renomowanych producentów.

CENTRUM MOTOCYKLOWE, jako autoryzowany punkt dealerski oferuje nowe motocykle oraz sprzedaż oryginalnych części marek: Yamaha, Junak, Keeway, TGB, Arctic Cat, Harley Davidson* Istnieje również możliwość zakupu motocykli używanych (komisowych), sprowadzonych z USA, oraz pojazdów elektrycznych: Super Soco i E-MIO

*Motocykle Harley Davidson sprowadzamy z całej europy, oraz ze Stanów zjednoczonych. Z tego powodu nie posiadamy stałej puli dostępnych modeli, tylko dynamicznie zmieniającą się ofertę pojazdów używanych najwyższej jakości.

Oferujemy Państwu również usługi naszej WYPOŻYCZALNI, w której dostępne są niektóre motocykle znajdujące się aktualnie w naszym salonie, a nawet pojazdy elektryczne :) Oferta jest dynamiczna i zmieniamy ją na bieżąco, więc polecamy zaglądać regularnie :D 

Rozbudowana baza serwisowa, w której obsługiwane są wszystkie marki motocykli, oferuje naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne oraz po sprzedażowe, jak i serwis starszych modeli. Części oferowane przez firmę są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub od kluczowych krajowych importerów danej marki. W ofercie firmy znajdują się także zamienniki części o wysokiej jakości.

Mapa